Fandueli spordiennustus – legaalne veebipõhine spordiennustus Koefitsiendid võivad olla lõbusad kõigile

Internetis on spordiennustus mitmes osariigis tänaseks seadusega kehtestatud ning ka kontrollnimekiri peaks lähiaastatel kasvama. Riigikohus andis 2018. aastal spordipanuste legaliseerimise küsimuse otsustamiseks üksikute osariikide õlule. Kuigi spordiennustused on paljudes osariikides seadustega kehtestatud, pole föderaalset kraadi antud.

Rakenduste juurdepääsetavus on osariigiti kindlasti erinev, kuna mõnel on isegi rohkem kui 20 valikut, samas kui teistel võib olla vaid üks või kaks. Iowas on palju valikuid, mis puudutavad veebipõhist sporditegevust. Iowa spordiennustused võimaldavad kaugregistreerimist ja valida on üle 10 rakenduse vahel.

Mobiilsete sporditegevuste kihlveovalikute loetelu täieneb jätkuvalt. Siin on mitu juhtivat alternatiivi, mis on mitmes riigis hõlpsasti saadaval. Mustand, rakendus Kings Igapäevaste fantaasiasportlike tegevuste hiiglane oli üks paljudest operaatoritest, kes ootasid 2018. https://vivatbet-ee.bet/mis-on-vivatbet-rakendus/ aastal ülemkohtu otsust. Ettevõte oli esimene NJ-s saadaval olev veebi- ja mobiilivalik.

Draft, Kingsi spordiennustuse rakendust peetakse lihtsa platvormi ja reaalajas panustamise funktsiooni tõttu. Jälgija, Battle app Follower, Duel Sportsbook debüteeris algselt New Jerseys 2018. aastal. See on tegelikult muutunud paljudes juriidilistes osariikides spordiennustajate eelistatuimaks alternatiiviks.

Rakendus FOX Bet, mis käivitati nii meediahiiglase FOX Sportingu kui ka The Stars Teami sildimeeskonna algatusena, on platvormil suurepärane nähtavus kõigis FOX spordiprogrammides ning sellel on järjepidev võrgustiku isiksustega seotud reklaamide voog. FOX kihlvedu on mõnevõrra suunatud uuematele panustajatele ja jätkab kasutuselevõttu lisatud osariikides.

Tugev turundusajakirjandus, nagu ka arvukad taktikalised reklaami- ja turunduse seadistused, on aidanud ettevõttel tõmbuda. Beti tipphetked, MGM sisaldab panustamiseks väga sügavat spordipinki. Punktid, kihlvedude rakendus Austraalias põhinev punktid, Wager debüteeris NJ-s 2019. aastal ja avas uksed ka paljudes teistes osariikides.

Ettevõte püüdis oma praeguse käepidemega NBC Sports tähelepanu alla ja jätkab agressiivselt turuosa otsimist. Caesarsi spordiennustuse osakaal on pärast William Hillside’i USA valduste hanke lõpetamist märkimisväärselt kasvanud. Praegu saadaval üheksas osariigis, veel rohkemgi on teel. Kulisside taga on palju kogemusi.

Bet, Rivers pärineb meie vahenditest Rush Street Gamingult, mis on samuti õe veebisaidi Play Sugarhouse emaettevõte. Samuti on ettevõttel mitmes osariigis jaekiiinode nähtavus. Bet, Riversit on tegelikult tunnustatud tugeva pakkumise ja suurepärase pühendumisprogrammi eest. Internetis levivate legaalsete sporditegevuste kihlvedude osariikide loetelu laieneb.

Arizona spordiennustused Arizona legaliseeris spordiennustused 2021. aasta aprillis pärast kuudepikkust asjaajamist osariigi seadusandlikus kogus ja kuberner Doug Ducey avalikke abiavaldusi. Järgmisel turuletoomisel 2021. aasta septembris ilmusid Grand Canyoni osariigis nii jaemüügi kui ka Interneti-spordiennustused. Draft, Kings, Follower, Duel, Bet, MGM ja Caesars olid esimesed spordiennustused, mis Arizonas korraldamiseks avati.

Florida spordikihlvedude seaduste saamine: kas hasartmängud on Floridas seaduslikud? Töötama

Peamine veebi- ja ka mobiililevi pakkumine toimus 1. mail 2020 ning Draft, Kings, Fan, Duel, Bet, Rivers, aga ka Bet, MGM jäid ellu samal päeval. Mitmed teised operaatorid on tegelikult kaalunud, et riiki jäädakse. Connecticuti spordiennustused Connecticutis pakutakse legaalseid online-sporditegevuste panuseid.